Logo

Naše práce

Pro naše klienty, podívejte se, co šijeme, co a jak nejčastěji šijeme, z různých materiálů apod.

O Tatianě

Modely TATIANA jsou výjimečné svou osobitostí, ženskostí, čistotou linií, precizností a nadčasovostí. Z dílny TATIANY vycházejí modely nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních šatů na kterých využívá šikovné ruce svých dvorních švadlen. Na veškeré modely používá kvalitní materiály ze Španělska, Itálie a Francie.

Prohlédnout

PROGRESS

Funkční oblečení PROGRESS ctí zásadu systému tří vrstev, který vytváří perfektní tělesné mikroklima, jenž je základem pro náš optimální výkon. Každá vrstva má svou nezaměnitelnou a důležitou úlohu a společně vytváří promyšlený funkční řetězec. Předpokladem všeho je pak naučit se tyto funkční prvky oblečení seskládat tak, aby co nejlépe odpovídaly našim individuálním požadavkům, zamýšlené aktivitě a okolním podmínkách.

Prohlédnout

Jakub Polanka

Jakub Polanka, který se může pochlubit spoluprací s předními francouzskými módními domy, patří mezi nejlepší české návrháře.

Prohlédnout

Klimatex

Klimatex dávno není pouze termoprádlo, které před téměř 40 lety nabídlo nový pohled na funkční oblečení při sportovních a turistických výkonech. V současné nabídce najdete vybavení, které spolehlivě ochrání proti nepřízni počasí v náročných podmínkách.

Pomáhají nám v tom nejen dlouholeté zkušenosti, ale také funkční moderní materiály.

Prohlédnout

Kalas

KALAS Sportswear je největším výrobcem a distributorem cyklistického oblečení nejen v České republice, ale i ve střední a severní Evropě. Specializuje se na výrobu oblečení s vlastním designem pro cyklistiku, triathlon a běh. Díky bohatým zkušenostem a aktivnímu přístupu k inovativnímu vývoji je schopna poskytnout vysoce kvalitní oblečení, které je nejen funkční, ale i pohodlné.

Prohlédnout

Dragonfly

Značka Dragonfly si vybudovala dobré jméno v České republice i za hranicemi.

Dnes dodává sportovní oblečení do více než 80 zemí světa a patří k lídrům na trhu sportovního oblečení na pole dance a bikram jógu.

Prohlédnout

Chcete se také stát naším klientem? Kontaktujte nás.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat